Møtekalender 2022

Vestfold og Telemark | januar - juni

 

Kommune Sekretær jan feb mars april mai juni
Vestfold og Telemark Ingebjørg 10 24 28 16
Bamble Kristoffer 14 5 13
Drangedal Kristoffer 26 16 (avlyst) 11
Fyresdal Ingebjørg 17 5 23 avlyst
Færder Anja 22 26
Hjartdal Marianne 09 11 15avlyst
Holmestrand Rune 2 27 22
Horten Rune 16 11
Kragerø Kristoffer 7 28 2
Kviteseid Ingebjørg 1 10
Larvik Rune 1 26 14
Midt-Telemark Ingebjørg 8 26 7
Nissedal Helga 1 10
Nome Helga 10 12 9
Notodden Marianne 27 avlyst 16 27 31
Porsgrunn Rune 8 15 3 7
Sandefjord Anja 27 3, 31 (avlyst) 28 2
Seljord Kristoffer 9 30
Siljan Rune 1 19
Tokke Marianne 3 avlyst 19
Tinn Marianne 8 26 7
Tønsberg Anja 10 (avlyst) 24 19
Vinje Marianne 1 24

 

Vestfold og Telemark | juli - desember

Kommune Sekretær juli aug sept okt nov des 
Vestfold og Telemark Ingebjørg 1 6 10 8
Bamble Kristoffer 12 17 5
Drangedal Kristoffer 27 23
Fyresdal Ingebjørg 22 17
Færder Anja 30 18 6
Hjartdal Marianne 28 30
Holmestrand Rune 5 30
Horten Rune 28 26 7
Kragerø Kristoffer 2 24 28
Kviteseid Kristoffer 6 15
Larvik Rune 5 25 29
Midt-Telemark Ingebjørg 27 22
Nissedal Helga 8 15
Nome Helga 22 24
Notodden Marianne 7 19 7
Porsgrunn Rune 18 15 13
Sandefjord Anja 25 15 20 17 8
Seljord Kristoffer 28 30
Siljan Rune 20 22
Tokke Marianne 6 1
Tinn Marianne 20 22
Tønsberg Anja 1 6 24
Vinje Marianne 4 29

 

Agder | januar - juni

 

Kommune Sekretær jan feb mars april mai jun
Agder Alexander 26 3 19 2
Arendal Benedikte 9 9 27 1
Birkenes Helga/Mariell 2 4 15
Froland Helga/Mariell 16 11 8
Gjerstad Helga/Mariell 15 3 14
Grimstad Line 10 31 28 9
Kristiansand Alexander 10 10 21 5 16
Lillesand Alexander 15 3 7
Risør Dennis 14 5 14
Tvedestrand Dennis 10 28 16
Vegårshei Benedikte 24 28
Vennesla Dennis 15 29 24
Åmli Dennis 16 30 4

 

Agder | juli - desember

 

Kommune Sekretær juli aug sept okt nov des 
Agder Alexander 7 12 9 7
Arendal Benedikte 7 12 16 14
Birkenes Helga/Mariell 29 30
Froland Helga/Mariell 7 9
Gjerstad Helga/Mariell 27 1
Grimstad Line 8 27 8
Kristiansand Alexander 1, 29 27 10 15
Lillesand Alexander 6 18 6
Risør Dennis 8 20 8
Tvedestrand Dennis 15 24
Vegårshei Benedikte 22 1
Vennesla Dennis 20 18 22
Åmli Dennis 28 16